YUYAO CITY YURUI ELEKTRİK ALET CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Video
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Certifications
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
Customers Reviews
İyi satıcılarla en iyi hizmetin var. Müşterilerimizin sahip olduğu her sorunu çözüyorsunuz. Keşke iyi bir işbirliğimiz varsa.

—— Stan Solow

Patronun, profesyonel mühendislik bilgisi olan çok hoş biri. Önemli derecede servise sahipsiniz ve daha da önemlisi, müşterilerin sözlerini dinleyin.

—— Mehmet Onemli

Ben sohbet şimdi

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.
Enterprise Appearance

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 10000000-12000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%
YUYAO Şehir Yurui Electrical Appliance Co, Ltd uzun bir geçmişi olan profesyonel bir şirket, YUYAO Şehir Yufeng Elektrikli Aletler Fabrikası büyüyor.

Yufeng Elektrikli Aletler Fabrikası, büyük hayalleri kuran birkaç mühendis tarafından 1999 yılında kuruldu. Çalışkan ve harika teknikleriyle hızlı bir şekilde gelişmiştir. Zaman geçtikçe, yönetici imalat alanını genişletiyor ve çok sayıda malzeme istihdam ediyor.

Yurui Electrical Appliance Co, Ltd malların yüksek kalitede üreten ve en iyi satış sonrası servis vermeyi adamıştır. Şirketin refah düzeyini yükseltmesi için yenilik her zaman ana rehber olmuştur. Daha önemlisi, güvenilirliği korumak, müşterinin güvenini kazanmamıza ve uzun süredir devam eden ticari ilişkileri kazanmamıza yardımcı olur.

Gelecekte, şirketimiz yeniliği, güvenilirliği, hizmetini ve kalitesini yalnızca geliştirme değil aynı zamanda daha büyük pazara katılmayı ve daha iyi şirket arayışını bekliyor.

İletişim bilgileri
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lois

Tel: 86-574-62062563

Faks: 86-574-62060576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)