YUYAO CITY YURUI ELEKTRİK ALET CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Video
Ana sayfa

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

Certifications
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
Customers Reviews
İyi satıcılarla en iyi hizmetin var. Müşterilerimizin sahip olduğu her sorunu çözüyorsunuz. Keşke iyi bir işbirliğimiz varsa.

—— Stan Solow

Patronun, profesyonel mühendislik bilgisi olan çok hoş biri. Önemli derecede servise sahipsiniz ve daha da önemlisi, müşterilerin sözlerini dinleyin.

—— Mehmet Onemli

Ben sohbet şimdi

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.
Enterprise Appearance

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 10000000-12000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%

Yuyao Şehir Yurui Elektrikli Aletler Co. , Ltd. (Yuyo Şehir Yufeng Elektrik Aletleri Fabrikası) güzel bir liman kentinde bulunan --- Ningbo, profesyonel bir üretici, AC / DC yağsız hava kompresörleri ve elektrikli süpürgeler kullanarak araba bir dizi sunuyor.

Yurui Elektrikli Aletler Co. , Uzun zamandır ISO9001 kalite yönetim sistemini ithal etmekte ve ayrıca TUV, EMC, Almanya'dan CE , Kuzey Amerika'dan CSA, UL , Güney Amerika'dan NOM ve benzeri gibi çeşitli sertifikalara sahiptir.

Üretilen bağımsız Ar-Ge ürünü olan kalıcı mıknatıslı motor, AC / DC hava kompresörleri / pompası, araba kullanılan elektrikli süpürge ve diğer ürünler, Askeri Havacılık ve Uzay Alanı, Petrol Sondajı, Mekanik Endüstrisi ve Tarım Üretimi gibi Oto Endüstrisinde dünya çapında kullanılmaktadır. Yurui öncelikli olarak yüksek kaliteli pazara odaklanıyor ve ayrıca araba güvenliği, havalı süspansiyon sistemi, havalı korna, havalı kapı, havalı kapı, araba debriyajı ve diğer yerlerde başarı elde etti.

Ar-Ge departmanı temel olarak ürünlerin iyileştirilmesi ve güncellenmesi üzerinde çalışmaktadır. Öncü ve yenilikçi olmak Ar-Ge departmanının amacıdır. Şirketin gelişmiş üretim test cihazları var. Ayrıca, tam otomatik ömür detektör sistemi, motor dinamometresi, kompresör kapsamlı test cihazı deney merkezinde mevcuttur.

Şu anda, biz bir kazan-kazan durumu elde etmek ve parlak bir gelecek inşa etmek için çeşitli işlerde farklı ünlü işletmeler ile kurum için aktif olarak arıyoruz. Farklı alanlardaki yerli ve yabancı endüstrilere sıcak bir karşılama, ayrıca daha fazla işbirliği için yerli ve yabancı ajan çağrı veya e-postaları.

İletişim bilgileri
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lois

Tel: 86-574-62062563

Faks: 86-574-62060576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)