YUYAO CITY YURUI ELEKTRİK ALET CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Video
Ana sayfa

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

Certifications
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
Customers Reviews
İyi satıcılarla en iyi hizmetin var. Müşterilerimizin sahip olduğu her sorunu çözüyorsunuz. Keşke iyi bir işbirliğimiz varsa.

—— Stan Solow

Patronun, profesyonel mühendislik bilgisi olan çok hoş biri. Önemli derecede servise sahipsiniz ve daha da önemlisi, müşterilerin sözlerini dinleyin.

—— Mehmet Onemli

Ben sohbet şimdi

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.
Enterprise Appearance

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OEM
No. Çalışanları : 150~200
Yıllık satış : 10000000-12000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%
YUYAO Şehir Yurui Elektrikli Aletler A.Ş. , Ltd. (Yuyo City Yufeng Elektrik Fabrikası), güzel bir liman kentinde bulunan --- Ningbo, elektrikli süpürgeler kullanarak AC / DC yağsız hava kompresörleri ve otomobil serileri sunan profesyonel bir üreticidir.

Yurui Elektrikli Aletler A.Ş. , Ltd uzun zamandır ISO9001 kalite yönetim sistemini ithal etmekte ve ayrıca Almanya, CSA, Kuzey Amerika'dan UL , Güney Amerika'dan NOM vb. Gibi TÜV, EMC, CE gibi çeşitli sertifika ile verilmektedir.

Bağımsız AR-GE üretilen kalıcı mıknatıslı motor, dünya çapında AC / DC hava kompresörleri / pompası, otomobillerde elektrikli süpürge ve diğer ürünler, Askeri Uzay bölgesi, Petrol Sondajı, Mekanik Sanayi ve Tarımsal Üretim gibi Oto Sanayi'de kullanılmıştır. Yurui öncelikle üst düzey pazar odaklı ve ayrıca araba güvenliği, havalı süspansiyon sistemi, hava boynuzu, pnömatik kapı, pnömatik kapı, araba debriyajı ve diğer yerlerde başarı elde etti.

Ar-Ge departmanı ağırlıklı olarak yükseltme ve ürün güncelleme üzerinde çalışır. Ar-Ge departmanının amacı öncü ve yenilikçi olmaktır. Şirketin gelişmiş üretim test ekipmanları bulunuyor. Artı, tam otomatik ömür algılama sistemi, motor dinamometre, kompresör kapsamlı test cihazı, deney merkezinde mevcuttur.

Şu anda, aktif olarak kazanç kazanmak için çeşitli işlerde farklı ünlü işletmelerle şirket aramaktayız ve parlak bir gelecek inşa ediyoruz. Farklı alanlarda yerli ve yabancı sanayilere sıcak bir karşılama yanı sıra, yerli ve yabancı ajan arama veya daha fazla işbirliği iş için e-posta.

İletişim bilgileri
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lois

Tel: 86-574-62062563

Faks: 86-574-62060576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)