Mesaj gönder
Ana sayfa

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

 

Yuyao Şehir Yurui Elektrikli Aletler Co., Ltd.(Yuyo City Yufeng Electrial Appliance Factory), güzel bir liman şehrinde bulunan - Ningbo, profesyonel bir üreticidir ve elektrikli süpürgeler kullanan bir dizi AC / DC yağsız hava kompresörü ve araba sunmaktadır.

Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. şirket Profili 0

 

Yurui Elektrikli Aletler Co.Ltd, uzun zamandır ISO9001 kalite yönetim sistemini ithal ediyor ve ayrıca çeşitli sertifikalar ile ödüllendiriliyor.TÜV, EMC, CE Almanyadan , CSA, UL Kuzey Amerika'dan NOM Güney Amerika'dan vb.

Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. şirket Profili 1

Üretilen bağımsız Ar-Ge olan kalıcı mıknatıslı motor, AC / DC hava kompresörleri / pompası, araba kullanılmış elektrikli süpürge ve diğer ürünler, Askeri Havacılık alanı, Petrol Sondajı, Makine Endüstrisi ve Tarım Üretimi gibi Otomotiv Endüstrisinde dünya çapında kullanılmaktadır.Yurui öncelikle üst düzey pazara odaklanır ve ayrıca araba güvenliği, havalı süspansiyon sistemi, havalı korna, pnömatik kapı, pnömatik kapı, araba debriyajı ve diğer yerlerde başarı elde etti.

 

Ar-Ge departmanı ağırlıklı olarak ürünlerin yükseltilmesi ve güncellenmesi üzerinde çalışır.Öncü ve yenilikçi olmak Ar-Ge departmanının amacıdır.Şirket, gelişmiş üretim test ekipmanına sahiptir.Ayrıca deney merkezinde tam otomatik ömür dedektör sistemi, motor dinamometresi, kompresör kapsamlı test cihazı mevcuttur.

 

Şu anda, bir kazan-kazan durumu elde etmek ve parlak bir gelecek inşa etmek için çeşitli işlerde farklı ünlü işletmelerle aktif olarak şirket arıyoruz.Farklı alanlardaki yerli ve yabancı endüstrilere sıcak bir karşılamanın yanı sıra, daha fazla işbirliği işi için yerli ve yabancı acente araması veya e-posta.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yuyao City Yurui Elektrikli Aletler Co, Ltd Yuyao City Yufeng Elektrikli Aletler Fabrikasından büyüyen uzun bir geçmişe sahip profesyonel bir şirkettir.

 

Yufeng Elektrikli Alet Fabrikası 1999 yılında, büyük hayaller kuran birkaç mühendis tarafından kuruldu.Çalışkanlıkları ve harika teknikleriyle hızla gelişti.Zaman geçtikçe, yönetici üretim sahasını genişletir ve çok sayıda malzeme istihdam eder.

 

Yurui Elektrikli Aletler Co, Ltd, yüksek kalitede ürünler üretmeye ve en iyi satış sonrası hizmeti sunmaya adamıştır.İnovasyon, şirketin müreffeh bir şekilde gelişmesini sağlamak için her zaman birincil kılavuzumuz olmuştur.Daha da önemlisi, güvenilirliği sürdürmek, müşterinin güvenini kazanmamıza ve uzun vadeli iş ilişkilerini kazanmamıza yardımcı olur.

 

Gelecekte, şirketimiz gelişimi sadece yenilikçilik, güvenilirlik, hizmet ve iyi kalite ile daha iyi pekiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda daha büyük pazara katılmayı ve daha iyi şirket arayışını dört gözle beklemektedir.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : OEM

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 10000000-12000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : < 10%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Sertifikalar Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Sertifikalar