Mesaj gönder
Ana sayfa

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
İyi satıcılarla en iyi hizmete sahipsiniz.

—— Stan Solow

Patronunuz, profesyonel mühendislik bilgilerine sahip çok iyi bir adam.

—— Mehmet Onemli

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0Profesyonel Üretim Hattı1

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1Profesyonel Üretim Hattı2

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2 Motoru tamamen bakırdan kendimiz üretiyoruz

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 3 Her motor üretimden önce tamamen test edilmelidir

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 4Motor test altında

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 5Motor dengeleniyor

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 6Kompresörün diğer parçalarını üretiyoruz

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 7 Parçalar yetersiz test ediliyor

   

  Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. fabrika üretim hattı 8 Çek valfleri üretiyoruz

 • OEM / ODM

  OEM / ODM ÜRETİM İÇİN MEVCUTTUR

   

   

   

  OEM / ODM üretimi üretme konusunda çok fazla deneyime sahibiz.Logonuz ve tasarımınız ürünler üzerine kolaylıkla basılabilir.Ayrıca size en iyi tavsiyeyi verebileceğimiz paketleme detayları konusunda sizi desteklemek için tam tarih vereceğiz.

   

  Ayrıca paketleme ekibimiz var, fark etmekte zorlandığınız her şeyi profesyonel paketleme ekibimizin size yardımcı olmasına yardımcı olabiliriz, paketleme konusunda endişelenmenize gerek yok.Ayrıca, ipek baskı çok net, üretim sürecini kontrol etmeniz için size göndereceğiz.Ve ayrıca kontrol için size resimler gönderecek.

   

  Talimatlarla ilgili olarak, kendi dilinize çeviriye ihtiyacınız varsa size tüm verileri vereceğiz.Siz bitirdikten ve logonuzu ekledikten sonra onları bilgilendireceğiz ve kontrol için size tekrar dönüş yapacağız.Hatalardan kaçınmak için her şeyi çok dikkatli yapıyoruz.Bize güvenebilirsiniz.

   

  Bazı uygun öneriler mevcuttur ve size de vereceğimiz bazı profesyonel öneriler.Her küçük sorunu sizin için inceleyebilecek kendi mühendis ekibimiz var.Daha da önemlisi patronumuz da bir mühendis, çok iyi bir insan.Her zaman sevkiyattan sonra sorunu hallederdi.

   

  Her zaman odaklandığımız şey sizi tatmin etmektir.Çok teşekkür ederim.Ve daha iyi bir işbirliğine sahip olabileceğimizi umuyoruz.

 • Ar-Ge

  Öncü ve Yenilikçi Olmak

   

   

  Ar-Ge departmanı ağırlıklı olarak ürünlerin yükseltilmesi ve güncellenmesi üzerinde çalışır.Öncü ve yenilikçi olmak Ar-Ge departmanının amacıdır.Şirket, gelişmiş üretim test ekipmanına sahiptir.Ayrıca deney merkezinde tam otomatik ömür dedektör sistemi, motor dinamometresi, kompresör kapsamlı test cihazı mevcuttur.

   

  Kendi mühendis ekibimiz var ve her ürünü test edip size test verilerini gönderebilirler.Ayrıca test makinemiz var, AMP ve Gücün iyi olup olmadığını görmek için tüm ürünleri test edebilir.Profesyonel mühendis tüm bunları sizin için yapacak.

   

  Paketlemeden önce her ürün tamamen test edilmelidir, kaliteyi sağlamak için birkaç test sürecimiz var, kalitenizi garanti edebiliriz.

   

  Her yıl yeni ürünlerimizi müşteriye, yeni şekle ve mükemmellik fonksiyonuna sahip olacağız.Mühendis, yeni ürünleri yenilemeye ve test etmeye çalışacak, onay inceledikten ve doğruladıktan sonra niyet onları koy kataloğumuzda.Ve ayrıca, süslü bir tasarımınız varsa ve onları üretmek istiyorsanız.Onları bize gönderebilirsiniz, biz de sizin için üretip üretemeyeceğimizi kontrol edebiliriz.Müşterilerin ürün tasarımlarını kullanma deneyimine sahibiz.

   

  Sizi tatmin etmek her zaman odaklandığımız şeydir, umarım daha iyi bir işbirliği yapabiliriz.Ve bu çizgide satıcı olarak bizi seçerseniz çok mutlu oluruz.Çok teşekkür ederim

   

İletişim bilgileri
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lois

Tel: 86-574-62062563

Faks: 86-574-62060576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)