YUYAO CITY YURUI ELEKTRİK ALET CO

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Video
Ana sayfa

Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd. Fabrika turu

Certifications
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
iyi kalite Hava Süspansiyon Kompresörü satış için
Customers Reviews
İyi satıcılarla en iyi hizmetin var. Müşterilerimizin sahip olduğu her sorunu çözüyorsunuz. Keşke iyi bir işbirliğimiz varsa.

—— Stan Solow

Patronun, profesyonel mühendislik bilgisi olan çok hoş biri. Önemli derecede servise sahipsiniz ve daha da önemlisi, müşterilerin sözlerini dinleyin.

—— Mehmet Onemli

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Profesyonel Üretim Hattı

  Motoayı kendimiz üretiyoruz tüm bakır

  Her motor üretimden önce tamamen test edilmelidir

  Motor test edildi

  Motor dengeleniyor

  Kompresörün diğer parçalarını üretiyoruz

  Parçalar test edilmekte

  Çek valfleri üretiyoruz

 • OEM / ODM
  OEM / ODM ÜRETİME UYGUN DEĞERLİDİR

  OEM / ODM imalatı üretim tecrübemiz var. Logolarınız ve tasarımınız, ürünler üzerinde kolayca basılabilir. Ayrıca size en iyi tavsiyeyi verebilmemiz için paketleme ayrıntıları hakkında size destek olması için tam bir tarih vereceğiz.

  Ayrıca, ambalaj ekibimiz var; size yardımcı olmak için profesyonel paketleme ekibimizin size yardımcı olmasına yardımcı olabileceğini, paketlemeyle ilgili endişelenmenize gerek olmadığını düşünmek zor. Ayrıca, ipek baskı çok net, üretim sürecinde kontrol için size göndereceğiz. Ayrıca kontrol için resim göndereceğiz.

  Talimatlara gelince, kendi dilinize çeviri yapmanız gerekiyorsa size tam veri vereceğiz. Bitirdikten ve logonuzu ekledikten sonra, onlara bilgi vereceğiz ve kontrol için tekrar size geri döneceğiz. Hataları önlemek için her şeyi çok dikkatli yapıyoruz. Bize güvenebilirsiniz.

  Bazı uygun öneri mevcuttur ve bazı profesyonel öneri de size verecektir. Her küçük problemi sizin yerinize inceleyebilen kendi mühendis ekibimiz var. Daha da önemlisi, patronumuz aynı zamanda bir mühendis, çok hoş bir insandır. Sorunu nakliye işleminden sonra da halledecekti.

  Memnun hissettirmek hep odaklanacağımız şeydir. Çok teşekkür ederim. Ve umarım daha iyi bir işbirliğine girebiliriz.

 • Ar-Ge
  Öncü Olmak ve Yenilikçi Olmak

  Ar-Ge departmanı ağırlıklı olarak yükseltme ve ürün güncelleme üzerinde çalışır. Ar-Ge departmanının amacı öncü ve yenilikçi olmaktır. Şirketin gelişmiş üretim test ekipmanları bulunuyor. Artı, tam otomatik ömür algılama sistemi, motor dinamometre, kompresör kapsamlı test cihazı, deney merkezinde mevcuttur.

  Kendi mühendis ekibimiz var ve her ürünü test edebilir ve size test verileri gönderebilirler. Ayrıca test makinesine sahibiz, tüm ürünleri AMP ve Power'ın iyi olup olmadığını görmek için test edebiliyoruz. Profesyonel mühendis sizin için hepsini yapacaktır.

  Her ürünün paketlenmeden önce tamamen test edilmesi gerekir, kaliteyi sağlamak için birkaç test süreci vardır, kalitenizi teminat altına alabiliriz.

  Her sene yeni ürünlerimizi müşteriye, yeni şekle ve excellect fonksiyonuna sahip olacağız. Mühendis, yeni ürünlerin yeniliklerini yapmaya ve test etmeye çalışacak, onay onaylandıktan ve doğruladıktan sonra   irade   onları koy   Katalogumuzda. Ayrıca, eğer fantezi bir tasarıma sahipseniz ve bunları üretmek istiyorsanız. Onları bize gönderebilirsin, kontrol edebiliriz, bunları sizin için üretebiliriz. Müşterilerin ürün tasarımını kullanma tecrübemiz var.

  Kendinizi tatmin hissettirmek, üzerinde yoğunlaştığımız şeydir, umarım daha iyi bir işbirliğine girebiliriz. Ve bu satırda sizin tedarikçiniz olarak bizi seçerseniz, çok memnun oluruz. Çok teşekkür ederim

İletişim bilgileri
Yuyao City Yurui Electrical Appliance Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lois

Tel: 86-574-62062563

Faks: 86-574-62060576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)